Centrum testowe motocykli yamaha

Aktualności

Jak przygotować się do wyprawy motocyklowej z Motofiestą?

Jak przygotować się do wyprawy motocyklowej z Motofiestą?

Na dobry początek polecamy, abyście zaznajomili się ze szczegółowym opisem wyjazdu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej czy innych publikacjach.

Zdarzają się osoby, które uregulowały należności, przyjechały do nas i nie miały pojęcia ani gdzie będą nocować, ani jak będzie wyglądał ich wyjazd.

Zapoznajcie się choćby poglądowo z trasą, zastanówcie się, czy tego oczekujecie od swojego wymarzonego wyjazdu. By ocenić intensywność wyjazdu lepiej sugerować się przewidywaną liczbą godzin w trasie, a nie pokonywanym dystansem.

Tomek jako przewodnik po asfalcie zawsze będzie chciał Was namówić, żeby zobaczyć jak najwięcej, natomiast Damian w terenie ma zaplanowaną trasę tak długą, że jeszcze żadna grupa nie dała rady przejechać jej w całości... Także niemal na pewno będziemy skracać nasz plan dostosowując go do Waszych potrzeb.

Zapoznajcie się z warunkami naszego ubezpieczenia turystycznego. Ma ono na celu zapewnienie podstawowej ochrony każdemu uczestnikowi. Polisa jest opublikowana na naszej stronie internetowej. Jej podstawowe parametry to 200 tys. zł na koszty leczenia, 200 tys. zł na OC i 50 tys. zł na NNW.

Wybierzcie także motocykl, którym będziecie jeździli pierwszego dnia.

Rezerwacja dotyczy tylko pierwszego dnia i w kolejnych można je dowolnie zmieniać, do czego nawet zachęcamy. Rezerwacja jest tylko po to, by uniknąć wszelkich niejasności wśród uczestników podczas pierwszego porannego wyjazdu w trasę.

Przygotujcie też odpowiedni sprzęt/ odzież, ale o tym w następnej części...

Pozdrawiamy,
Zespół Motofiesta.