Organizator wycieczek motocyklowych

Jesteśmy organizatorem wycieczek motocyklowych do wyjątkowych miejsc na mapie świata. Twoją pasją są motocykle i podróżowanie? W takim razie już mamy ze sobą coś wspólnego! Przeżyj z nami przygodę życia. Urokliwa Hiszpania, malownicza Portugalia, ekscytująca Kolumbia, a może zapierająca dech w piersiach Islandia?

Co wybierasz? W naszej ofercie posiadamy także wycieczki 4×4 między innymi po nieodkrytej jeszcze przez masową turystykę, tajemniczą Namibię. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i wspaniałą atmosferę!

Niezapomniane wycieczki motocyklowe

Turystyka motocyklowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników jednośladów. Ten sposób na podróżowanie zdecydowanie odbiega od standardowej formy wakacji. Nasze wycieczki bogate są w adrenalinę, ale też pozwalają na relaks i maksymalny reset wraz z oderwaniem się od codziennej rutyny. Zapewniamy, że na telefony nie będzie czasu.

Wyprawy motocyklowe organizowane przez nas to coś więcej niż zwykła podróż. To pokonywanie własnych słabości, odkrywanie miejsc nieodkrytych dotąd przez turystów, poznawanie nowych kultur czy nawet afrykańskich plemion!

Motofiesta to połączenie doświadczenia i pasji. Do naszych wycieczek motocyklowych udostępniamy najlepszej jakości pojazdy. Regularnie wymieniany naszą flotę, przez co nie korzystają Państwo z motocykli starszych niż 9 miesięcy, a nasi mechanicy dbają o to, by zawsze wyglądały i prowadziły się jakby były prosto z salonu. Wybierając wyjazd motocyklowy, zapewniasz sobie masę niezapomnianych przeżyć. Nasza oferta stale się powiększa, ponieważ uwielbiamy wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów. Kraje, do których do tej pory udało nam się zrealizować wyjazdy to: Hiszpania, Portugalia, Islandia, Namibia i Kolumbia.

Wyprawa na Islandię to nasz pomysł na spędzenie niezapomnianego, motocyklowego lata. Wyprawa pod namioty to najlepszy sposób, by znaleźć się blisko natury.

W ofercie mamy także możliwość wynajęcia motocykli z naszej floty Yamaha.

Dynamicznie zmieniającą się sytuacja na świecie skłoniła nas do jak najlepszej reakcji na potrzeby naszych klientów.

Dla tych, którzy chcą poznać wspaniałe zakątki Ameryki Łacińskiej. Będziesz cieszyć się jazdą na wysokości 3000 metrów nad poziomem morza i kąpielą pod wodospadem ukrytym w dżungli.

Gruzja jest znana jako kraina gościnności, ale to nie jedyna zaleta.

Gdzie organizujemy Wycieczki motocyklowe?

Hiszpania:

Kraj półwyspu Iberyjskiego z dostępem do morza, oceanu i gór, dzięki czemu wycieczka do Hiszpanii to masa niesamowitych.  Na tej wyprawie motocyklowej odkryjesz Hiszpanię, jeżdżąc starannie wyselekcjonowanymi drogami pod kątem frajdy z jazdy motocyklem, z wieloma zakrętami, widokami. Poznasz niepopularne w social mediach miejsca i ujrzysz widoki, których nie dasz rady zapomnieć. Nasza podróż motocyklowa sprawi, że zakochasz się w tym kraju i jego kulturze, a oliwy i owoców morza będziesz miał dosyć przez najbliższy miesiąc.

Portugalia:

To kolejne państwo znajdujące się na półwyspie Iberyjskim, gdzie prowadzimy nasze wyjazdy motocyklowe. Ta górzysta kraina zasieje w Tobie spokój i relaks. Właśnie tam, Twoją pasję motocyklową będziesz mógł wykorzystywać do woli, jeżdżąc wymagającymi górskimi szlakami motocyklowymi, a przy tym zachwycając się niemożliwymi do zapomnienia widokami. Oprócz tego, że będziesz mógł wybrać formę wyjazdu pomiędzy: ekscytującym offroadem, a szosową objazdówką, to w czasie obu wyjazdów znajdziesz czas na zwiedzenie obiektów kulturalnych i zasmakowanie portugalskiej kuchni!

Islandia:

Noc w namiocie i poranek z widokiem na fiordy. Brzmi jak bajka, ale z Motofiestą wszystko jest możliwe! Z naszą wyprawą poznasz fiordy, jeżdżąc czteronapędową Dacią Duster. Będzie to jedna z najlepszych przygód w Twoim życiu. Zapewniamy Cię, że na naszym wyjeździe zakochasz się w Islandii i jej surowym klimacie, który będzie kompletną odskocznią od spędzania lata w standardowy sposób – na plaży w gorących zakątkach świata.

Namibia:

Marzy Ci się poznanie kultury afrykańskiej, prawdziwe safari i pustynne przygody? Motofiesta spełni Twoje marzenia z wielką przyjemnością! Na naszej wycieczce samochodowej po Namibii poznasz ją od podszewki. Ten wyjazd umożliwia zobaczenie zwierząt w ich środowisku naturalnym, czy też odwiedziny autentycznych afrykańskich plemion, żyjących w niezmieniony sposób od setek lat. Poruszać się będziesz Toyotą z napędem 4×4, która zapewni komfort w czasie podróży po bezdrożach, a Tobie niezastąpione wrażenia i najlepsze motoryzacyjne wakacje!

Kolumbia:

Ten intrygujący kraj Ameryki Południowej dostarczy naszym motocyklistom niezapomnianych wrażeń. Wyobrażasz sobie siedzieć na motocyklu, na zboczu góry eksplorując Andy na wysokościach nawet 4000 m.n.p.m? Wybierając wycieczkę motocyklową po Kolumbii z Motofiestą, oprócz niezapomnianych krajobrazów dostarczysz sobie masę niezapomnianych wrażeń: będziesz miał okazję lecieć paralotnią lub uprawiać rafting. Kolumbia to żyjąca dżungla, tu obcowanie z naturą jest przyjemną i intrygującą codziennością.

Wyprawa na Islandię to nasz pomysł na spędzenie niezapomnianego, motocyklowego lata. Wyprawa pod namioty to najlepszy sposób, by znaleźć się blisko natury.

Dynamicznie zmieniającą się sytuacja na świecie skłoniła nas do jak najlepszej reakcji na potrzeby naszych klientów.

Dla tych, którzy chcą poznać wspaniałe zakątki Ameryki Łacińskiej. Będziesz cieszyć się jazdą na wysokości 3000 metrów nad poziomem morza i kąpielą pod wodospadem ukrytym w dżungli.

Gruzja jest znana jako kraina gościnności, ale to nie jedyna zaleta.